6-7 Nisan 2019- United Aikido Organisation kıdemli Senpailerinden Emirhan Yaltı’nın Kuşadası’nda verdiği seminerde buluştuk. Keyifli bir haftasonu için başta Emirhan Senpaimiz olmak üzere katılan herkese teşekkür ederiz.
![](https://www.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/04/2019nisanemirhan-1024x768.jpg)
6-7 Nisan 2019- United Aikido Organisation kıdemli Senpailerinden Emirhan Yaltı’nın Kuşadası’nda verdiği seminerde buluştuk. Keyifli bir haftasonu için başta Emirhan Senpaimiz olmak üzere katılan herkese teşekkür ederiz.