Elif Tavkaya Öztop

“ Öldürmek, zarar vermek, yok etmek gereksizdi; sevgiyi var etmek temel amaçtı. Çeşitli tekniklerle kendimi savunmayı, bir bütün olmayı öğrendiğimiz zamanlar da aslında bir nevi “aşk”ı yaşadım.”
*2. Dan makalesinden alıntıdır.

Özgeçmiş

27 Mart 1983 yılında İzmir’de dünyaya gelen eğitmenimiz, fizik ve işletme eğitimi almıştır. 2006 yılında aikidoya başlamış, 2011 yılından beri eğitmenlik yapmaktadır ve 3.Dan seviyesindedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

  • Cras pulvinar mattis nunc sed blandit libero
  • Diam volutpat commodo sed egestas fringilla
  • Augue eget arcu dictum varius duis at

Deneyim

Bugün profesyonel yaşantısını aikido ve organizasyon sorumluluğu üzerine kurgulayan Senpaimiz her yıl düzenlediği sosyal sorumluluk projeleri, yaz kampları, aikido şenlikleri, resim yarışmaları gibi aktiviteler ile grubun sosyalliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Sayısı gün geçtikçe artan çocuk ve yetişkin grupları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Skills

Phasellus venenatis est non eros convallis, a commodo risus scelerisque. Mauris tincidunt sapien sit amet risus suscipit laoreet. Praesent at neque quam. Nulla et quam vitae suscipit commodo. Curabitur interdum mi nec orci bibendum facilisis. Suspendisse consequat risus ultrices.

Certificates

75%

Education Skills

95%