26 Mayıs 2019 – Büyük UAO Ailesi olarak Senseimiz Mustafa Aygün İstanbul Sabancı Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleşen seminere İzmir Aikido Okulu olarak biz de katıldık. Keyifli ve verimli geçen seminere katılan herkese teşekkür ediyoruz.
![](https://www.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/04/2019sabanci-1024x346.jpg)
26 Mayıs 2019 – Büyük UAO Ailesi olarak Senseimiz Mustafa Aygün İstanbul Sabancı Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleşen seminere İzmir Aikido Okulu olarak biz de katıldık. Keyifli ve verimli geçen seminere katılan herkese teşekkür ediyoruz.