4-5 Mayıs 2019- United Aikido Organisation değerli Sensei’lerinden Armen Husuman’ın Kuşadası’nda verdiği seminerde buluştuk. Keyifli bir haftasonu için başta Armen Senseimiz olmak üzere katılan herkese teşekkür ederiz.
![](https://www.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/04/2019mayisarmen-1024x573.jpg)
4-5 Mayıs 2019- United Aikido Organisation değerli Sensei’lerinden Armen Husuman’ın Kuşadası’nda verdiği seminerde buluştuk. Keyifli bir haftasonu için başta Armen Senseimiz olmak üzere katılan herkese teşekkür ederiz.