11-12 Mayıs 2013- İzmir Aikido Okulu olarak Marmaris’te Satayoma Dojo’muzda Senseimiz Mustafa Aygün’ün düzenlediği seminerdeydik…. Katılımın yoğun ilgi gördüğü seminerde, Mustafa AYGÜN eşliğinde yemyeşil doğa içerisinde 2 gün boyunca Bukiwaza (silahlı teknikler), Taijitsu (silahsız teknikler) dersleri yapıldı. Tüm United Aikido Organisation üyeleri için eğlenceli ve bir o kadar da eğitici geçen antrenmanlar sonrası yakılan kamp ateşinde edilen hoş sohbetlerle içimiz ısındı… Haziran ayındaki toplu ders için sabırsızlanıyoruz…
![](https://test.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/03/2013satoyama-1024x680.jpg)