13 Aralık 2014 – Yeni yılı tüm iyi dileklerimizle karşıladığımız yemeğimizde Çiçekliköy Kirazlıbahçe’de aikido ailemizle birlikteydik. Yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğimizle…
![](https://www.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/05/2014aralik13yeniyilyemegi-1024x576.jpg)
13 Aralık 2014 – Yeni yılı tüm iyi dileklerimizle karşıladığımız yemeğimizde Çiçekliköy Kirazlıbahçe’de aikido ailemizle birlikteydik. Yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğimizle…