14-15-16 Eylül 2013- İzmir Aikido Okulu olarak Senseimiz Mustafa AYGÜN tarafından düzenlenen, ‘Satoyama Eylül 2013 Aikido Koshukai’ye katıldık. Satoyama dojomuzun tertemiz havasında sonbahar serinliğinde dersler oldukça eğiticiydi. Son gün UAO 2013-3 Dönemi Dan Sınavında Umut Kösemen Senpaimiz de 3.Dan için ter döktü.
Ders aralarında ve sonrasında da yerinde duramayan grubumuz Marmaris’e ve Akyaka’ya giderek gönlünce eğlendi.
![](https://test.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/03/201309satoyama-1024x681.jpg)