14 Eylül 2018 – Organizasyonumuzun Değerli Senpailerinden Emirhan Yaltı’nın Kuşadası’ndaki seminerine katıldık.. Keyifli bir haftasonuydu.. Başta senpaimiz olmak üzere tüm katılan aikido ailemize teşekkür ederiz…
![](https://www.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/04/2018emirhankusadasi.jpg)
14 Eylül 2018 – Organizasyonumuzun Değerli Senpailerinden Emirhan Yaltı’nın Kuşadası’ndaki seminerine katıldık.. Keyifli bir haftasonuydu.. Başta senpaimiz olmak üzere tüm katılan aikido ailemize teşekkür ederiz…