27 Şubat 2016- Senseimiz Mustafa Aygün Ankara EndoKan Dojo’da, İstanbul, İzmir, Antalya, İzmit, Kayseri, Isparta, Urla Dojolarının katılımıyla muhteşem bir seminer verdi.
Seminerden fotoğraflar için tıklayınız.
![](https://test.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/03/2016subatndokan-1024x576.jpg)
27 Şubat 2016- Senseimiz Mustafa Aygün Ankara EndoKan Dojo’da, İstanbul, İzmir, Antalya, İzmit, Kayseri, Isparta, Urla Dojolarının katılımıyla muhteşem bir seminer verdi.
Seminerden fotoğraflar için tıklayınız.