7-8 Ekim 2017 – Senseimiz Mustafa Aygün’ün Balıkesir Altınoluk’taki seminerindeydik. Türkiye genelinden bir çok UAO Dojosunun katılımıyla oldukça dinamik bir seminer gerçekleştirdik. Katılan herkese teşekkür ederiz
![](https://test.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/04/2017altinoluksemineri-1024x768.jpg)
7-8 Ekim 2017 – Senseimiz Mustafa Aygün’ün Balıkesir Altınoluk’taki seminerindeydik. Türkiye genelinden bir çok UAO Dojosunun katılımıyla oldukça dinamik bir seminer gerçekleştirdik. Katılan herkese teşekkür ederiz