Etkinlik Saatleri (5)

Çarşamba
-
Çocuk Aikido
Eğitmen:
Umut Kösemen

Cuma
-
Çocuk Aikido
Eğitmen:
Umut Kösemen

Cuma
-
Yetişkin Aikido
Eğitmen:
Umut Kösemen

Pazartesi
-
Yetişkin Aikido
Eğitmen:
Umut Kösemen

Çarşamba
-
Yetişkin Aikido
Eğitmen:
Umut Kösemen

Eğitimler Hakkında

Bornova Dojo eğitim/dersleri Bornova’ da yer alan Uğur Okulları Bornova Kampüsü salonunda gerçekleştirilmektedir.

Eğitimler yetişkin ve çocuk bireyleri kapsamaktadır.

Eğitmen Hakkında

Umut Kösemen:

1974 yılında İzmit’te dünyaya gelen Umut Kösemen ,ortaokul ve lise dönemlerini Bornova Anadolu Lisesinde okuduktan sonra ,Girne American Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir.

Üniversite dönüşü yaklaşık 16 yıl gibi bir sure Lojistik sektöründe değişik kademelerde yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra  AVM  sektörüne geçiş yapmış olup, 6 yıllık kariyer sonunda emekli olmuştur.

Senseimiz Mustafa Aygün(7.Dan) önderliğinde 1999 senesinde İzmir’de düzenli olarak dersler verilmeye başlanmasıyla Aikido çalışmaya başlayan Umut Kösemen (4.Dan – 3.kademe Antrenör ),   UAO İzmir sorumlusu olarak bu ilde 2007 senesinden beri eğitmen olarak Aikido çalışmalarını sürdürmektedir.

.

Derslerimiz Devam Ediyor!

İzmir Aikido Okulu olarak tüm noktalarımızda yetişkin ve çocuk derslerimiz deneyiml kadromuz eğitmenliğinde devam etmektedir. İletişim bölümündeki eğitmen numaralarımızdan detayları öğrenebilir, deneme derslerine katılabilirsiniz.

Elif Tavkaya Öztop Senpaimiz 2.Dan Oldu…

4 Eylül 2015- Mayıs ayında yapılan Dan sınavında 2.Dan olan Elif Tavkaya Öztop Senpaimiz diplomasını Umut Kösemen Senpaimizin elinden aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Bornova Çocuk Aikido Grubumuz İlerliyor…

6 Mart 2015- Bornova çocuk aikidosu grubumuz gün geçtikçe sayısı artan aktif bir grup olarak derslere devam ediyor. Hem teknik seviye olarak hem de disiplin olarak Senpailerini mutlu eden öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Bornova Çocuk Aikidosu Rengarenk!

19 Aralık 2014- Bornova çocuk aikidosu grubumuz yeni katılımlarla ve kuşak sınavını geçen öğrencilerimizle daha renkli.. Aikido ile çocuklarımız özgüven kazanırken, aynı zamanda beden koordinasyonlarını arttırıyor ve kendilerini savunmayı öğreniyorlar.

Sevgililer gününde sevgi doluyuz…

Sevgi dolu bir Dünya için aikido… ““Bir rakibi yaralamak, kendinizi yaralamaktır. Saldırganlığı, sakatlığa yol açmadan kontrol altına alabilmek ise; Barış Sanatı’dır.” Morihei Ueshiba