7 Temmuz 2012- Anakara Endokan Dojo sorumlusu Hürşat Erbilgin Senpaimiz (4.dan) önderliğindeki aiki-tur grubu; 4 dojo ziyareti ile 6 gün süren ‘Aiki Tur 2’yi; toplam 2,525 km yol ketedilerek 13 Temmuz 2012 saat 04:30 da Ankara’ya dönüşle noktaladılar.
Tur programı dahilinde İzmir-Alsancak Dojo’da ders yapıldı. İzmir Aikido Okulu olarak bizi ziyarete gelen tüm aiki-tur grubuna ve derslere katılan herkese teşekkür ederiz.
Tüm turdan fotoğraflar için buraya tıklayınız.
![](https://test.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/03/2012aikitur-1024x680.jpg)