26-28 Ekim 2012 – Mustafa Aygün Senseimizin UAO Marmaris Dojo ev sahipliğinde gerçekleştirdiği seminer oldukça keyifliydi… Hem yorulduk, hem eğlendik… Katılan ve emeği geçen herkese İzmir Aikido Okulu olarak teşekkür ederiz…
![](https://test.izmiraikidookulu.org/wp-content/uploads/2022/03/201210mustafaaygun-1024x680.jpg)
26-28 Ekim 2012 – Mustafa Aygün Senseimizin UAO Marmaris Dojo ev sahipliğinde gerçekleştirdiği seminer oldukça keyifliydi… Hem yorulduk, hem eğlendik… Katılan ve emeği geçen herkese İzmir Aikido Okulu olarak teşekkür ederiz…